Strefa rodzica

Profil

Dzieci to nasza przyszłość, dlatego nasze przedszkole stawia sobie na pierwszym miejscu dobro każdego z wychowanków oraz zadowolenie i spokój rodziców powierzających nam swoje pociechy. Zadbamy o to, aby w miejscu, w którym będą przebywały dzieci nigdy nie zagościła nuda a poprzez zabawę każde dziecko poszerzało swoją wiedzę i odpowiednio przygotowywało się do czekającej go roli ucznia.

Czas urozmaicimy dzieciom zajęciami rytmiki, nauką języka angielskiego, spotkaniami z ciekawymi ludźmi np. autorami książeczek dla dzieci i podróżnikami. Kładziemy nacisk na szeroko pojętą aktywność dzieci na świeżym powietrzu. Nowe środowisko i konieczność nabycia umiejętności pracy w grupie wyzwalają w przedszkolakach wiele różnych emocji. Wiedząc jak istotny jest prawidłowy rozwój emocjonalny dzieci, dokładamy wszelkich starań, by pomóc dziecku zdefiniować uczucia i wskazać, jak może sobie z nimi radzić.

Nasze przedszkole wraz z wyposażeniem, posiada wszystkie niezbędne atesty techniczne i higieniczne, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania i zapewnienia bezpieczeństwa Waszym pociechom. Nasi nauczyciele poświęca czas indywidulanie każdemu maluchowi i postarają się rozwinąć jego talenty i umiejętności.

Do dyspozycji dzieci mają dwie sale, dwa place zabaw oraz mnóstwo zabawek i pomocy dydaktycznych. Zabawę i naukę urozmaica Magiczny dywan.